הרצליה

חוף התכלת

לפרוייקט הבא

בתחילת שנת 2017, אישרה עיריית הרצליה, באמצעות הוועדה המקומית את תכנית חוף התכלת והתוכנית הופקדה בוועדה המחוזית ובכך למעשה יצא לדרך אחד ממיזמי הנדל"ן היוקרתיים ביותר העתיד להיבנות בסמוך למרינה הגדולה של הרצליה מצפון ומלון מנדרין גבול תל אביב מדרום . על פי התכנית, במתחם חוף התכלת המשתרע על פני שטח של כ-2,200 דונם בין הרצליה לצפון תל אביב, עתידה להיבנות שכונת מגורים יוקרתית בהיקף של כ-12,000 יחידות דיור, וזאת לצד שטחים המיועדים לצרכי מסחר, תעסוקה ומלונאות. 

מתחם חוף התכלת, מהווה למעשה את עתודת הקרקע האחרונה בהחלט בקו ראשון לים במרכז הארץ, כאשר על פי נתוני רשות המיסים, שווי הקרקעות במתחם עלה בכ- 300% ! בין השנים 2011 ועד היום.

לאחרונה הופקדה בוועדה המחוזית וככל שתתקדם בשלביה כך צפויים מחירי הקרקעות להמשיך ולעלות בצורה חדה.

אנחנו בחברת UPSIDE השקעות נדל"ן, זיהינו את ההזדמנות מבעוד מועד, ועד כה שווקו על ידינו מאות יחידות קרקע למשקיעים במתחם וכן רכשנו יחד עם המשקיעים גם לעצמנו. בימים אלו אנו ממשיכים לקדם רכישת קרקעות נוספות, ישרות מבעליהן הפרטיים במתחם.  נכון להיום, על פי הערכות שמאי בכיר המלווה אותנו, המחיר ל-1 מטר קרקע במתחם עומד על סך של 7650 ₪, כאשר צפי עליית ערך הקרקע עד מתן היתרי הבנייה הינה של מאות אחוזים!

בדומה לכל מיזם נדל"ן אחר בו אנו מעורבים, גם במתחם חוף התכלת – הרצליה, הליך הרכישה מלווה באמצעות משרד עורכי דין מהגדולים ביותר בישראל. כמו כן, אנו מאפשרים למשקיעים לקבל מימון בנקאי בסך של כ-50% משווי הרכישה.

למידע נוסף אודות מתחם חוף התכלת הרצליה ואפשרויות ההשקעה העומדות לרשותכם במתחם באמצעותנו, אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר ישיר ולתאם פגישת היכרות מקדימה במסגרתה נציג בפניכם דו"ח שמאי מלא וכל יתר התוכניות והמסמכים.

הר / 2200

מיקום: הרצליה על הים
שטח: 2200 דונם
סטטוס תכנית: הופקדה

גלריית פרוייקט

מה בתכנית?

11,500 יחידות

מגורים

150,000-200,00 מ"ר

מסחר

3,500 מ"ר

חדרי מלון

למה כדאי?

קבעו פגישה עוד היום!