צפון תל אביב

מתחם פי גלילות

לפרוייקט הבא

 בסוף שנת 2017, אושרה תכנית המתאר לדרום גלילות ובכך למעשה יצא לדרך אחד ממיזמי הנדל"ן המסקרנים והחשובים ביותר בישראל. מיזם זה משותף לעיריית תל אביב ועיריית רמת השרון והוא מתפרס על פני שטח  של 1,800 דונם כאשר חלקו בבעלות המדינה וחלקו בבעלות פרטית.

מתחם פי גלילות היוקרתי ממוקם מצפון לרמת אביב ג ומהווה המשך השכונה לכיוון צפון,כל מתחם המגורים נמצע גבוה על רכס הכורכר בחלק המערבי של המתחם הצופה לעבר הים כאשר מתחם התעסוקה והמסחר ימוקמו בלק המזרחי של התוכנית.

במתחם דרום גלילות, מתוכננות להיבנות כ-12,000 יחידות דיור ולצידן פארק ירוק בשטח של 350 דונם. כמו כן, המתחם עתיד לכלול בתוכו כ- 700,000 מ"ר של שטחי תעשייה, תעסוקה, מסחר ומוסדות ציבור. עתודת הקרקע של מתחם דרום גלילות (פי גלילות), מהווה הזדמנות חלומית למשקיעי נדל"ן המעוניינים להצטרף לאחד ממיזמי הנדל"ן החשובים ביותר באזור המגורים והמסחר הכי מבוקש בישראל, כאשר על פי הערכות שונות של מומחי נדל"ן, מחירי הדירות במתחם דרום גלילות, עתידים להיות מהגבוהים ביותר בישראל, והדבר מבטיח תשואה מרבית לכל משקיע חכם שיידע לזהות את ההזדמנות הנדל"נית כבר היום!

אנחנו בחברת UPSIDE השקעות נדל"ן, מצויים בימים אלו במגעים לרכישת קרקעות נוספות במתחם במחירים אטרקטיבים.
הקרקע הנרכשת נרשמת בטאבו פרטי לכל משקיע. בדומה לכל מיזם אחר בו אנו מעורבים, כל הרכישות במתחם דרום גלילות מבוצעות בנאמנות על ידי משרד עורכי דין מהגדולים בישראל משרד מ. פירון, כאשר צוות המשרד מלווה את תהליך הרכישה ורישום המגרש תחת שם הרוכש/משקיע. כמו כן, אנו מאפשרים למשקיעים לקבל מימון בתנאים מסוימים. 

תא/2812 | רש/800

מיקום: דרום גלילות – הצפון החדש
שטח: 1800 דונם
סטטוס תכנית: תכנית מאושרת

גלריית פרוייקט

מה בתכנית?

12,000 יחידות

מגורים

700,000 מ"ר

מסחר

1,000 מ"ר

פארקים, שבילי אופניים, מרכזי תרבות

למה כדאי?

קבעו פגישה עוד היום!

דילוג לתוכן