צפון הרצליה

מתחם שדה התעופה

לפרוייקט הבא

בשנת 2014 הכריזה עיריית הרצליה על משרד "פרחי צפריר אדריכלים" כעל הזוכה בתחרות אדריכלים לתכנון הרובע העירוני החדש אשר יקום על שטחי שדה התעופה המתפנה ועל השטחים הסמוכים לו.

בסוף שנת 2018, הוכרז מתחם שדה התעופה בהרצליה כמתחם מועדף לדיור, כאשר בשטח בו פועל המתחם, עתידה להיבנות שכונת מגורים חדשה אשר תכלול בשלביה הסופיים כ-10,000 יחידות דיור בשטח כולל של כ-1,200 דונם ובעלות כוללת של למעלה מ-14 מיליארד שקלים. חשוב לציין שתכנית זו, כבר יצאה לדרך, כאשר בשלב הראשון הוקצה שטח של 210 דונם בו עתידות להיבנות כ-1,600 יחידות דיור.

השקעה בעתודות הקרקע המאכלסות את מתחם שדה התעופה, תאפשר לכל משקיע/ה, ליהנות מתשואה גבוהה, וזאת לנוכח צפי לעלייה בשווי הקרקע במאות האחוזים על פי דו"ח שמאי בהתאם לתקן 22. חשוב לציין שמדובר בעתודת הקרקע האחרונה בהרצליה, דבר ההופך את ההשקעה להזדמנות חד פעמית.

אנחנו בחברת UPSIDE, ביצענו במהלך השנים האחרונות מאות הסכמים, במסגרתם נמכרו מאות יחידות קרקע  במתחם. בימים אלו, אנו ממשיכים לקדם רכישת קרקעות נוספות ישירות מבעליהן הפרטיים במתחם. כאשר ההזדמנות הנדל"נית המוצעת על ידינו מאפשרת לכל אחד ואחת מביניכם לרכוש קרקע בטאבו פרטי בצפון החדש של הרצליה.

בדומה לכל עסקת נדל"ן אחרת המתבצעת על ידינו, גם במתחם הרצליה צפון, העסקה מלווה על ידי משרד עורכי דין מהגדולים בישראל משרד מ. פירון, כאשר כל כספי ההשקעה מופקדים בנאמנות עד לרישום הקרקע בטאבו פרטי על שם הרוכש או המשקיע.

חולמים על קרקע להשקעה בהרצליה ? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולהיחשף לכל פרטי דו"ח שמאי בכל הנוגע למתחם שדה התעופה – הרצליה צפון בו קיים צפי לעלייה חדה ומשמעותית של ערך הקרקע במהלך השנים הקרובות.

הר / 2530 | תמל/3006

מיקום: מתחם שדה התעופה הרצליה
שטח: 1500 דונם
סטטוס תכנית: הופקדה

גלריית פרוייקט

הדמיות מתוך ההצעה הזוכה בתחרות, באדיבות פרחי-צפריר אדריכלים בע"מ

מה בתכנית?

150,000 מ"ר

מגורים

50,000 מ"ר

מסחר

30,000 מ"ר

מבנים ציבוריים

50,000 מ"ר

פארקים ושטחים ירוקים

למה כדאי?

קבעו פגישה עוד היום!